Od koho: Smidla Carovne slovicko: tutok
Predmet: Kopce Datum a cas: 19.01.2016 21:18

šli by ste? fakt? Opýtam sa chatárov, ale o pár kúskov sa nebojím, Brnča je nafukovacia

-----------------------------------------

(2016-01-19 14:55:29) KVIKER napisal(a):
Ako ísť na Brnčalku? Myslíš, že tam budú voľné fľaky?



-----------------------------------------

(2016-01-19 14:12:41) Smidla napisal(a):

ozvem sa ti Kvik možno na tú Štefáničku, v termíne Zbojníčky máme klubové sústredko na Brnči (nechcete zmeniť destinejšn?)

-----------------------------------------

(2016-01-19 12:17:15) KVIKER napisal(a):
Ahojte kuny, rozumiem tomu, že je náročné zladiť čas,prácu, deti, krčmu, počasie a ďalšie ingrediencie na to,aby sme mohli opäť niekde vyraziť. Keďže mám veľké baby, tak mám viac času ako vy. Niekedy je niečo zorganizovať dosť hektické a únavné /psychicky/, pretože buď je rezervovaná chata, ale má ten čas a ten druhí nie, atď.atď. Takže to idem z môjho pohľadu trošku zmeniť, pretože chcem chodiť do kopcov viac ako doteraz. Na Šiflíkových oslavách sme sa bavili s Lenkou, že najbližšie by sme mohli dať Štefáničku v Nízkych Tatrách v sobotu a nedeľu 27.-28.2. Kto by mal záujem, dajte mi do zajtra 20:00 vedieť, potom objednám presný počet flekov a budem čakať či v tom termíne budú mať voľno. Taktiež plánujem vyraziť v marci na Zbojníčku, konkrétne 19.-20.3., takže ak by sa chcel niekto pridať dajte vedieť, až to môžem zarezervovať. Kviker :-)