Od koho: majo Carovne slovicko: tutok
Predmet: Prague2017 Datum a cas: 05.05.2017 16:56
Ahojte kuny. Tak toto všetko a ešte niečo k tomu nás čaká 6.-8. mája 2017. Nástrahám veľkomesta sú pripravené čeliť tieto kuny: Nezmar & Janka, Edo & Ala, Andy & Evka, Jano & Camey, Jožko & Lenka, Jaro & Táňa, Kviker & Janka. V Prahe sa pridajú zástupcovia Sudetonemeckých kún pôvodom z Liptova Maťo & Cibuľa. Vyráža sa v sobotu z LM o 5:55, vozeň č. 8/ 81,82,83,84,85,86 a 8/74- Jano,Ružomberok 6:45, 8/73-Camey, Vrútky 6:45 8/ 71,72,75,76. Kým prídete do Čadce, správajte sa slušne a v žiadnom prípade nepoužívajte alkoholické nápoje, čítajte. Program dohodneme namieste. Pretože nás je však viac, niečo som zarezervoval. Začíname v sobotu o 15:30 na mieste úkrytu parašutistov v krypte kostola Sv. Cyrila a Metoděje a následne v krčme U parašutistov . Odtiaľ podľa toho,kde budeme chcieť do mesta. Večer o 21:00 máme rezervačku U Pinkasu, ženy budú paličkovať a formálne konverzovať. Muži budú neformálne degustovať a veseliť sa. Nedeľa začne kruto, o 9:00 musíme byť v Stavovskom divadle, máme rezervovanú prehliadku. Keby som si ju rezervoval iba ja s Jankou, tak by ste nás mohli arogantne napadnúť, že sme kuny sebecké a arogantné, tak som to radšej zarezervoval pre všetkých.Ale bude to stáť za to, veď tam Miloš Forman natáčal oskarového Amadea. Odtiaľ pôjdeme do technického múzea. Po ňom je pripravená príhodná a nevyspytateľná alternatíva. Pondelok Vyšehrad, Pražské Benátky, U Flekú a čo postíhame. Samozrejme si program môže každý prispôsobiť, musí ho však schváliť konferencia slovenských biskupov, vedenie futbalového klubu TJ Iskra Švošov a členská základňa TUKu. Za ubytovanie vyzbieram od každého 400 českých. Mikuláščania mi za vlak doplatia 2,50,naspäť stál 12,50, ostatní sú v limite. Berieme zázvorovicu a iné nemrznúce zmesi, správajte sa tak, aby sme sa mohli vrátiť na rodnú hruď. Kuny,začnite strihať meter, vyhlasujem stav pohotovosti.